stardevelop.com Live Help Accept Decline Close
KURUMSAL

1994 yılında İstanbul'da faaliyete geçen firmamız 2001 yılında kuruluş işlemlerini tamamlamış ve aynı yıl Ulaştırma Bakanlığı'ndan aldığı C-2 R-2 Yetki Belgesi kapsamında Uluslararası Taşımacılık faaliyetine fiilen başlamıştır. Misyonumuz konumuzdaki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde, yaratıcısı olmak ve kusursuz hizmet ilkesi altında, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerinin ötesinde çözümler üretmektir.

Firmamız; sevk edilen malların gümrük işlemlerini de organize ederek Türkiye'nin bütün gümrük noktaları ve Rusya'da ithalat/ihracata yönelik gümrük hizmetlerini kesintisiz ve zamanında yerine getirerek, zamanı hizmete dönüştürmenin haklı gururuyla tedarik zincirinin aksamadan tamamlanmasını sağlamaktadır.

Merkez Rusya olmak üzere; Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Romanya, Macaristan, Bulgaristan, İran, Letonya, Estonya, Litvanya ve tüm Avrupa'da parsiyel araç ve komple araç taşımacılığıyla hizmet verilmektedir.

Kara Ulaştırma Bakanlığı yetkisi altında hizmet veren firmamızın Özmal ve Kiralık araç kapasitesi mevcut olup, araçlarımızın tümü 2008 model ve 93-102-120 m3 taşıma kapasitesindedir. Ayrıca 20 Ukrayna ve 30 Rus plakalı araçta bünyemiz altında çalışmaktadır.

Yükün güvenliği açısından taşınan tüm yüklerin CMR sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır. Mal sigortasının ise İhracatçı / İthalatçı firma tarafından yapılması gerekmektedir. Merkez acentemiz Moskova' da mevcut olup, Avrupa ve BDT ülkelerinde acenteliklerimiz mevcuttur. Firmamızın Rusya ve diğer ülke geçiş belgesi konusunda hiç bir sorunu bulunmamakla birlikte Rusya ASMAP üyesi Rus Nakliye firmalarıyla acentelik sözleşmelerimizde bulunmaktadır.